Za 25 evra do Beča iz Kraljeva: Air Serbia
Air Serbia, srpska nacionalna avio-kompanija, 12. oktobra će ponovo uspostaviti letove na relaciji između Kraljeva i Beča. Letovi sa Aerodroma Morava ka austrijskoj prestonici obavljaće se dva puta nedeljno, utorkom i četvrtkom, do 30. decembra.
“Raduje nas što ćemo i putnicima iz centralne i zapadne Srbije omogućiti direktan let do Beča sa našeg trećeg aerodroma u Srbiji. Cilj nam je da im olakšamo organizaciju putovanja u narednom periodu i pružimo tradicionalno dobru uslugu, kakvu naši putnici mogu da očekuju na svim linijama do kojih saobraćamo”, izjavio je Boško Rupić, viši menadžer prodaje u Air Serbia.
Foto: Aerodrom Morava, Kraljevo
Linija sa aerodroma Morava do Beča prvi put je uspostavljena 17. decembra 2019. godine. Srpska nacionalna avio-kompanija će letove iz Kraljeva obavljati regionalnim ATR72 turboprop avionom.
Svi letovi su u prepodnevnim časovima a avio-karte su već u prodaji.
Pilot Stevan Rajčević u Velikom ratu: Durmitorska krv očeličena u Gvozdenom puku

